Eğitimlerimiz

22/10/2020

Online Grup 7. ve 8.(LGS) Sınıflar Matematik Özel Ders Kampanyası

Online 20 Kişilik 7. ve 8. sınıflara matematik özel ders kampanyasından hemen yararlanın.
Üstelik 10 ders (400 Dk) sadece 300 TL'den başlayan fiyatlarla. Acele edin ve kontenjanlar dolmadan yerinizi alın.

Dünya olarak geçtiğimiz bu sıkıntılı süreçte siz değerli veliler olarak çocuklarınızın geleceğinde endişe duymakta çok haklısınız. Bu endişenizi anlıyor ve Ayşegül Hoca Özel Ders olarak sizlere en uygun matematik online özel ders kampanyamızı sunuyoruz.

Bu kampanya sayesinde çocuklarınız geride kalmayacak hatta 1 adım öne geçecekler...

Kampanya Paketleri

Bu süreçte ilk olan bu kampanyamız da şimdilik 2 adet paket bulunmaktadır. Bu paketler 8.Sınıf LGS Matematik ve 7.Sınıf Derslere Yardımcı Matematik. 2 paketimizde 10 Ders saati (400 Dk) olup online olarak Zoom üzerinden olacaktır.

8.Sınıf LGS Matematik

Maksimum 20 kişilik gruplar halinde Zoom platformu kullanılarak dersler işlenecektir. LGS matematik konuları, çıkmış sorular, testler ve konulara yardımcı PDF dökümanlar ile öğrencilerimizin LGS'ye hazırlanmaları sağlanacaktır. Aşağıda bulunan formdan bu kursumuza Ön Kayıt yaptırmak için özel ders paketi olarak 8.Sınıf Matematik LGS Hazırlık 10 Ders (400 Dk) yazan seçeneği seçmelisiniz.

7.Sınıf Derslere Yardımcı Matematik

Maksimum 20 kişilik gruplar halinde Zoom platformu kullanılarak dersler işlenecektir. 7.Sınıf matematik konuları, testler, konu anlatımları ve konulara yardımcı PDF dökümanlar ile öğrencilerimizin derslerine katkı sağlanacaktır. Aşağıda bulunan formdan bu kursumuza Ön Kayıt yaptırmak için özel ders paketi olarak 7.Sınıf Matematik Derslere Yardımcı 10 Ders (400 Dk) yazan seçeneği seçmelisiniz.


WhatsApp Hattı

Aklınıza takılanları hemen bize sorun.

 WhatsApp İletişim Hattı