Blog

Zoom Kurulumu

Görüntülü konferans uygulaması Zoom, dünya genelinde yaşanan Corona Virüs ile birlikte, şirketler ve okullar tarafından tercih edilmeye başladı. Öğretmenler Zoom üzerinden online olarak öğrencilere ders anlatmakta, şirketler zoom üzerinden konferans görüşmeleri yapmaktadır. Zoom’un kullanımında ve kurulumunda birçok kişi zorluk çekmektedir. Bu yüzden sizlere zoom programı nasıl kurulur ve zoom nasıl kullanılır tüm detaylarıyla anlatacağız.

Zoom nasıl kullanılır? Hem öğrenciler hem de öğretmenler için anlatacağız. Zoom programının kurulumunu ve kullanımını resimli olarak ve Türkçe açıklamalarıyla tüm detaylarıyla anlatacağız. Yazımızda öncelikle Bilgisayar, android ve ios için zoom kurulumunu anlatacağız. Sonrasında Zoom kurulumu ve zoom hesap açma nasıl yapılır anlatacağız. Sonrasında ise zoom programının kullanımını tüm detaylarıyla anlatacağız. Hem konferans verecek öğretmen ve yöneticiler için, hem de katılımcı olacak öğrenci ve çalışanlar için zoom kullanımını anlatacağız.

Zoom Programını İndirme

Zoom programını bilgisayar, android ve ios cihazlarda kullanabilirsiniz. Zoom programını Zoom’un kendi internet sitesinden, android ve ios uygulamalarını ise Google Play Store ve App Store üzerinden indirebilirsiniz. Aşağıdaki linklerden Zoom programını indirebilirsiniz.

Bilgisayar için Zoom indir
Android için Zoom indir
iOS için Zoom indir

WhatsApp Hattı

Aklınıza takılanları hemen bize sorun.

 WhatsApp İletişim Hattı