Hakkımızda

Merhaba, ben Ayşegül Hoca

19 Kasım 1993 Üsküdar İstanbul'da doğdum.İlkokul, ortaokul ve liseyi İstanbul Üsküdar'da okudum.

Üniversite eğitimimi 2011-2015 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Matematik Bölümünde gerçekleştirdim. Pedogojik formasyon eğitimimi de İstanbul Üniversitesinin Hasan Ali Yücel Eğitim Fakültesinden aldım.

Üniversite birinci sınıftan ihtibaren birebir ders vermeye başladım. Stajımı Hacı Sabancı Anadolu Lisesinde yaptım.

İki yıl süresince devlet kadrosunda matematik öğretmenliği yaptım. 1 yıl özel okulda eğitim verdim. Lgs kurs öğretmenliği bu 3 yıl süresince devam etti.

2018 yılında Ayşegül Hoca Özel Ders Merkezini açarak eğitim öğretime başladık. İlk günkü azim ve heyecanla eğitim vermeye devam etmekteyiz.

  • Matematik

  • Online, Birebir Özel Ders

  • İstanbul Üniversitesi

Misyonumuz

Kaliteli ve sistemli bir eğitim programıyla bu yola gönül vermiş, tecrübeli ekibimizle öğrencilerimizi sınav maratonuna özgüvenleri yüksek bir şekilde hazırlıyoruz.

Problem çözme becerilerini üst düzeye çıkararak başarı oranlarını artırıyoruz. Samimiyet ve güleryüz ile her öğrencinin kendi başına bir değer olduğunun farkındalığıyla ilerliyoruz.

Onların farklılıklarına saygı duyarak öğrencilerimizi eğilimleri doğrultusunda yönlendiriyoruz. Uzman kadrosuyla sınav dönemlerinin sosyal ve psikolojik etkilerinden muhafaza ediyoruz. Ülkemizin ilkeli, çağdaş bireyleri olmaları için profesyonel tekniklerle öğrencilerimizi yetiştiriyoruz. Böylece öğrencilerimizi hayal ettikleri geleceğe güvenle taşıyoruz.

Vizyonumuz

Kalite seviyemizi daima üst düzeyde tutarak İstanbul'a ve Türkiye’ye , artı bir değer katmak için eğitimde ve başarıda öncü olmak başlıca hedefimizdir.

Amacımız uzman öğretmenlerimiz ile öğrencilerimizin özgüven ve farkındalıklarını arttıran bir eğitim yuvası olmaktır.

WhatsApp Hattı

Aklınıza takılanları hemen bize sorun.

 WhatsApp İletişim Hattı